Drodzy Klienci

W momencie rezerwacji terminu na zabeig makijażu permanentnego, w celu zagwarantowania sobie i mi Państwa obecności wymagana jest wpłata zadatku w kwocie 200 zł za jeden obszar poddawany zabiegowi. Zadatek ten jest wliczony w całościowy koszt zabiegu i zostanie odliczony w momencie płatności po wykonaniu usługi.

Wpłatę zadatku należy uiścić osobiście w gabinecie – możliwość płatności gotówką lub kartą, lub wykonać przelew na konto 21 1140 2004 0000 3002 7528 3366 w ciągu 3 dni roboczych od daty rezerwacji terminu. W tytule należy podać imię, nazwisko, nr telefonu, datę i godzinę zabiegu oraz rodzaj zabiegu np. makijaż permanentny brwi.

Ustalony termin zabiegu strony mogą jednorazowo przełożyć bez konsekwencji jednak nie krócej niż 48 godz. przed zabiegiem na okres nie dłuższy niż 3 miesiące, w szczególnych przypadkach Gabinet Estetica zastrzega sobie możliwość zmiany terminu w czasie krótszym niż 48 godziny po rozmowie z klientem i obopólną zgodą.

W przypadku gdy klient nie zapozna się z przeciwwskazaniami do zabiegu i w dniu zabiegu pojawi się z przeciwwskazaniem zadatek zostaje po stronie firmy Estetica Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.

Przy rezygnacji z zabiegu zadatek pozostaje po stronie firmy Estetica Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.

Jeżeli Firma rezygnuje z wykonania zabiegu zobowiązana jest zwrócić zadatek zgodnie z Dz. U 1964 nr 16 poz 93

Z wyrazami szacunku
Katarzyna Nowakowska
Estetica Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej