Radiotermoliza Termocell to nowoczesne urządzenie, które w precyzyjny i bezbolesny sposób zamyka rozszerzone i popękane naczynia krwionośne. Ponadto przeznaczone jest do usuwania włókniaków i plam wiśniowych de Morgana (są to intensywnie czerwone punkty na ciele, przypominające kształtem pieprzyki). Termocell zdobył wyróżnienie w prestiżowym konkursie: Inspiracje Roku 2015, w kategorii „Urządzenia kosmetyczne na twarz i ciało” zorganizowanym przez magazyn BEAUTY Inspiration.

Jest to potwierdzenie, że Radiotermoliza jest zabiegiem, któremu warto zaufać. Termocell może poszczycić się najwyższą skutecznością, precyzją wykonania zabiegu i nieuciążliwym okresem gojenia. Radiotermoliza jest o wiele bardziej bezpieczna i mniej kłopotliwa dla klienta, w porównaniu z innymi metodami zamykania naczyń, dostępnymi na rynku. W trakcie zabiegu dochodzi do całkowitej koagulacji naczyń, bardzo często już podczas pierwszej wizyty. Zabiegi są bezinwazyjne, bezpieczne i mało odczuwalne.

Zabieg przeznaczony jest do:

  • Zamykania popękanych naczyń krwionośnych
  • Trwałego obkurczania rozszerzonych naczyń krwionośnych
  • Usuwania włókniaków
  • Zamykania naczyniaka wiśniowego (Plamki Campbell de Morgana)

Liczba zabiegów ustalana jest indywidualnie. W przypadku małych, płytkich zmian naczyniowych, niejednokrotnie wystarcza jeden zabieg. Natomiast, gdy naczynka są rozległe, sino-czerwone i głęboko położone, najczęściej wykonywane jest 2-5 zabiegów, w odstępach 3-5 tygodni.