melanoout

MELANOout System to program kosmetyczny opracowany w celu łagodzenia i eliminacji przebarwień skórnych. System MELANOout, składa się z aktywnych składników, które współdziałając ze sobą wpływają na komórki odpowiedzialne za zabarwienie skóry, powodując zaprzestanie produkcji nadmiaru melaniny. Wykazują wysoką skuteczność w eliminacji lub ograniczeniu powstawania plam. System MELANOout zawiera kwas kojowy, azelainowy, arbutynę, kwas fitowy – aktywne składniki które na poziomie komórkowym hamują proces powstawania przebarwień. Działanie ich polega na zahamowaniu aktywności tyrozynazy – enzymu powstającego pod wpływem promieniowania UV i warunkującego wytwarzanie melaniny (barwnika skóry) w melanocytach (komórkach skóry produkujących melanine).

Terapia MELANOout System składa się z dwóch etapów. Pierwszy, odbywa się w gabinecie. Po dokładnym wywiadzie i udzieleniu wszystkich niezbędnych informacji specjalista przeprowadza zabieg aplikacji maski MELANOout która pozostaje na skórze wyznaczony czas (kilka godzin). Etap drugi to pielęgnacja domowa. Polega na aplikacji kremu MELANOout, którego celem jest wspomaganie działania wybielającego maski MELANOaut i kremu łagodzącego Hydraface. Aplikacja odbywa się zgodnie ze wskazaniami specjalisty. W trakcie całej kuracji klient zostaje pod opieką kosmetologa wskazane są wizyty kontrolne

Korzyści płynące z stosowania systemu MELANOout:

  • eliminacja przebarwień
  • zahamowanie powstawania nowych przebarwień
  • stymulacja odnowy komórkowej
  • wyplecenie zmarszczek
  • zwężenie gruczołów łojowych
  • korzystny wpływ na stan cery trądzikowej (redukcja stanów zapalnych, zaskórników)

Ważne informacje:

Stosowanie MELANOout System można rozpocząć w dowolnym okresie roku, pod warunkiem codziennego stosowania kremu z filtrem UV Konieczne jest kontynuowanie terapii w domu zgodnie ze wskazaniami. Tylko to gwarantuje skuteczność leczenia. Nie należy łączyć MELANOout SYSTEM z innymi zabiegami wybielającymi! Konieczne jest zachowanie ciągłości terapii w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Pierwsze dni po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i podrażniona, jest to normalna reakcja której może towarzyszyć świąd i pieczenie – objawy te, skutecznie niweluje krem Hydraface który klient dostaje po zabiegu.